رستوران پاتریس شیراز

پاتریس یکی از رستوران های شیراز است که در میان باغی زیبا و پر از سرسبزی قرار گرفته است. این رستوران در بلوار صنایع و کوچه 16 دکتر حسابی واقع شده است. آب قنات در میان باغ این رستوران روان می باشد که محیطش را برای دورهمی های خانوادگی و یا دوستانه، و یا قرارهای کاری و رسمی بسیار مناسب کرده است. در سفرتان با تور شیراز طعم غذاهای این رستوران را از دست ندهید.

3000رستوران پاتریس شیراز 3000 متر مربع فضای بازی دارد. در تجهیز باغ رستوران پاتریس از کاناپه های چوبی و جا داری استفاده شده که برای یک دورهمی خانوادگی و یا دوستانه محیط بسیار گرم و دلنشینی به وجود می آورد. همچنین این باغ رستوران زیبا دارای آب نماهای مصنوعی و طبیعی متعددی است که صرف غذا را برای شما دو چندان دل چسب تر خواهد کرد.

غذاهای رستوران پاتریس در سطح کیفی بسیار بالایی تهیه می شوند و طبق شهادت کارکنان رستوران، مواد اولیه با وسواس و نظارت دقیقی دستچین می گردند. منوی رستوران از انواع کباب ها، دیگر غذاهای ایرانی و همچنین غذاهای دریایی انباشته است. البته در کنار این کیفیت و امکانات خوب، کلاس قیمتی باغ رستوران پاتریس نیز در رده ی بالایی قرار دارد و می توان آن را یک رستوران گران قیمت دانست.

رستوران پاتریس شیراز

رستوران پاتریس شیراز

رستوران پاتریس شیراز

 

خواندن 1283 بار