مرکز خرید خلیج فارس شیراز+ عکس و نقشه

مرکز خرید خلیج فارس شیراز

Shiraz Persian Gulf Shopping Mall

مجتمع تجاری خلیج فارس شیرازعظیم ترین مراکز خرید شیراز با ۵۰۰ هزار مترمربع زیربنا در محور شمالی شیراز به سپیدان و در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا واقع شده‌است. این مجتمع در بین مراکز خرید دنیا از نظر وسعت رتبه ۶ را نیز بدست آورده است فاز اول این مجتمع (هایپراستار) در فروردین ۱۳۹۱ افتتاح شد. همچنین این مجتمع پر تعداد ترین و یا بزرگترین مال جهان با 2500 واحد خرید و مغازه در جهان میباشد که قطعا باعث افتخار هر ایرانی میباشد. اگر با تور شیراز سفر کردید حتما از این مرکز خرید دیدن کنید.

در ورودی اصلی مجتمع محیط باز و زیبایی برای مردم ساخته شده است.در این محیط فضای سبز وسیع- انواع آبنما و حوضچه های مختلف با معماری زیبا و هخامنشی و با نزدیک شدن به ورودی اصلی مجتمع، حوض و آبنما ی بزرگ و باشکوهی ساخته شده است که در این قسمت آبنمای اب و آتش بصورت موزیکال قرار دارد.همچنین ستون های عظیم ورودی که بشکل ستون های مجموعه جهانی تخت جمشید طراحی و ساخته شده است،بصورت ویژه عظمت خاصی به مجتمع میبخشد و زیبایی را دوچندان میکند.

مرکز خرید خلیج فارس شیراز

این مجتمع شامل بخش‌هایی نظیرهتل پنج ستاره، سینما، شهربازی، و ۲۵۰۰ باب مغازه، سالن ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، سالن پذیرایی است. این مجتمع از نظر تعداد واحد های تجاری بزرگترین مجتمع در دنیا می باشد. شهربازی مسقف این مجموعه به نام ایران‌لند در خرداد ماه ۱۳۹۲ افتتاح شد که مورد استقبال مسافرین و شهروندان شیرازی قرار گرفت. همچنین این شهربازی مسقف به عنوان بزرگترین و مدرنترین شهربازی روبسته ایران انتخاب شده است.

مجتمع خلیج فارس شیراز،با زیربنایی معادل 550 هزار مترمربع بازار ها و بخش های مختلفی را در خود جای داده است.این مجموعه از 7 بلوک تشکیل شده است و هر کدام از بلوک ها بازار هایی را در خود دارند. بازار های مجتمع عبارتند از: بازار جهان نما و هایپر استار؛ بازار ابریشم؛ بازار ابریشم 2؛ بازار جام جم 2؛ بازار جام جم 2؛ بازار الماس1؛ بازار الماس 2؛ هتل خلیج فارس.
 مرکز خرید خلیج فارس شیراز

 مرکز خرید خلیج فارس شیراز

 مرکز خرید خلیج فارس شیراز

 

 

خواندن 19979 بار

آخرین مطالب ارسالی
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/shirazt/domains/shiraztour.com/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/shirazt/domains/shiraztour.com/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 435