مراکز خرید شیراز

مراکز خرید شیراز

تنوع و گستردگی مراکز خرید شیراز بسیار زیاد است . با در نظر گرفتن این که گردشگران تور شیراز نیاز به مراکز خریدی دارند تا ما یحتاج و سوغاتی های خود را خریداری کنند.

مجتمع خلیج فارس

این مجتمع یک بازار بین المللی و یکی از بزرگترین مرکز خرید شیراز است که انواع و اقسام اجناس را می توانید در آن پیدا کنید و بخرید و حتی برخی مارک های معتبر نیز در این فروشگاه ها به فروش می رسند.

مجتمع بزرگ زیتون فارس

مراکز خرید زیتون شیراز ۱۲ طبقه است درقلب بازارشیرازیعنی چهارراه پارامونت ساخته شده است  که شامل ۴۰۰ واحد تجاری ، ۱ سالن سینما ۳ بعدی ، ۸۰۰ واحد پارکینگ ، ۱ طبقه شهربازی ، ۳ طبقه برای دفترشرکت ها و نمایشگاه ها و یک طبقه شامل انواع رستوران ها و کافی شاپ می باشد.

مجتمع بزرگ تجاری – اداری آفتاب فارس 

این مجتمع یکی از بهترین مرکز خرید شیراز است که ۳۳۰۰۰مترمربع زیربنا دارد . دارای ۳ طبقه تجاری با ۲۳۷ واحد ، ۳ طبقه اداری با۷۸ واحد و۲ طبقه پارکینگ عمومی است.

ستاره فارس

ستاره فارس یکی از بهترین مرکز خرید های شیراز است، که درخیابان عفیف آباد شیرازقرارگرفته است دارای معماری بسیار زیبا و شیکی است وبا حدود ۴۵۰۰۰ مترمربع فضا شامل ۹ طبقه است.

مجتمع تجاری سینا

مجتمع تجاری سینا که درواقع تلفیقی از معماری مدرن وسنتی است.این مرکز خرید در شیراز در بلوار مطهری و نرسیده به چهارراه زرگری قرارگرفته است.

مرکز خرید سلطانیه شیراز

این مرکز خرید شیراز در میدان مطهری ، بلوار قدوسی شرقی قرار دارد.

مجتمع تجاری گاندی و مجتمع تجاری پارمین

برای خرید محصولات دیجیتالی نظیر موبایل نیز می توانید به مرکز صوت و تصویر فارس واقع در خیابان توحید یعنی داریوش سابق سری بزنید. برای خرید رایانه نیز در خیابان ملاصدرا می توانید PC Center که مرکز خرید کامپیوتر شیراز است، را مشاهده کنید.

در ادامه لیستی از مراکز خرید معتبر با اجناس مختلف جمع آوری کرده ایم و در اختیارتان قرار می دهیم. همچنین نام مراکز خرید معروف شیراز  ذکر شده است.

 

مجتمع تجاری حافظ شیراز مجتمع تجاری حافظ یکی از اصلی ترین مراکز خرید شیراز است. این مرکز خرید در خیابان عفیف آباد قرار دارد. در نزدیکی این مجتمع مرکز خرید…
مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز مجتمع تجاری تفریحی هامون یکی از لوکس ترین مراکز خرید شیراز هست که در تور شیراز می بینین. این مرکز خرید در بلوار ستارخان قرار…
مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس مجتمع تجاری تفریحی آفتاب فارس یکی از عظیم ترین و شلوغ ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که روزانه 3000 نفر از آن…
بازار قیصریه لار بازار که به شکل صلیبی ساخته شده، شکل و طرح خود را حداقل در چهارصد سال اخیر حفظ کرده است. بازار قیصریه لار سرمشقی برای ساختن سایر…
بازار مشیر شیراز بازار مشیر از قدیمی ترین بازارهای شیراز است. این بازار مربوط به دوره قاجاریه است . در کنار در جنوبی بازار وکیل کوچه ای قرار دارد و…
صفحه1 از2