رستوران شاطر عباس شیراز

 رستوران شاطر عباس شیراز

شاطر عباس رستورانی سنتی با ظرفیت 300 نفره که مناسبه ملاقات کاری،  مهمانی های خانوادگی،  میهمان خارجی و ویژه هست. شاطر عباس از اون رستوران های سنتی شلوغه که خیلی از مشتریاش میگن کیفیت غذاش یه سروگردن از سایر رستوران های شیراز بالاتره. غذاهاشم که نگو، عالین مخصوصا کباباش. تو این رستوران همونجا نون داغ پخت می شه و به مشتری داده می شه. همون نون داغ ، کباب داغ که خیلی هم حال میده ! البته در این رستوران چلو هم هست و در کل شما هم می تونید غذا بدون برنج سفارش بدید یا با برنج.

رستوران بزرگ شاطرعباس در سال 1361 با تفكري جديد در سنت ايراني و مديريت خدمات ، شروع به كار کرده . رستوران شاطرعباس در شيراز با مساحت حدود 500 مترمربع در 4 طبقه ، كه 3 طبقه آن شامل :

سالن هاي پذيرايي ـ يك طبقه آن دفتر مديريت و ديگري براي نگهداري اقلام اوليه ساخته شده است . 3 سالن پذيرايي رستوران با سبك معماري قديم طراحي و داراي 220 مترمربع آشپزخانه باز (open) است كه همزمان با طبخ غذا ، مشتريان گرامي مي توانند شاهد چگونگي طبخ غذا در ايران باشند. و هم چنين تنور نانوايي در وسط سالن اوليه و در بطن ورودي رستوران قرار گرفته كه كليه مهمانان ايراني و خارجي را مجذوب خود مي نمايد . اگه با تور شیراز سفر کردین، حتما طعم غذاهای رستوران شاطر عباس رو بچشید.

آدرس رستوران شاطر عباس شیراز: خاکشناسی

رستوران شاطر عباس شیراز

رستوران شاطر عباس شیراز

 

 

 

خواندن 1616 بار