رستوران هفت خوان شیراز

 رستوران هفت خوان شیراز

رستوران هفت خوان مجموعه کامل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و حتی فست فود و کافی شاپ، برای هر نوع ذائقه و سلیقه است. چیدمان و دکوراسیون هر طبقه ای هم مختص نوع غذایی که در اون سرو میشه، تغییر می کنه و فضای آرام بخش و ایده آلی رو برای مهمانهای مجموعه فراهم کرده. این مجموعه سالن های اختصاصی برای برگزاری جشن ها، سمینارها و سالنvip برای مهمانهای خاص و ویژه هم داره حتی آتلیه عکاسی هم برای ثبت لحظه های خاطره انگیزتون دراین مجموعه فراهمه. با تور شیراز سفر کنید و از رفتن به رستوران های شیراز لذت ببرید.

رستوران هفت خوان شیراز

دروازه قرآن را که پشت سر بگذاری و راسته میدان ابوالکلام را بگیری، هفت خوان با هیبتی پر شکوه قد به آسمان بلند شیراز کشیده است، نبش همان کوچه سنگفرش. خوب که نمای ساختمان را با آن معماری متفاوتش ورانداز کنی، پهلو به پهلوی آجر و آهن، تابلوی نام و نشان ساختمان را می بینی: "مجموعه رستوران هفت خوان" . بنای هفت خوان 7 سال طول کشید تا این ملک 1400 متری از هفت خوان رستم گذشت تا هفت خوان شد.

هفت خوان رستورانی مجلل در شیرازه، که هر طبقش مختص یه نوع غذاست. نام مجموعه رستوران هـفت خــوان برگرفته شده از شاهنامه، شاهكار حماسـي زبان فارســــي، اثر حكيــم ابوالقاسـم فردوسي مي باشد. مجموعه رستورانی با 4 هزار متر مربع زیر بنا که در 5 طبقه پذیرای شهروندان فرهیخته شیراز و هم وطنان عزیز باشد و چهره های علمی، ادبی، هنری و ورزشی را دور هم جمع کند.

رستوران هفت خوان شیراز

رستوران هفت بخش یا به اصطلاح هفت خوان دارد. طبقه زیر همکف همان فرود است. رستورانی با خوراک و موسیقی سنتی که سقف گوشه گوشه سپید دارد و ستون های استوار و تخت های چوبی با فرشهای دست بافت. طبقه همکف (سیندخت) است، شامل رستوران بوفه آزاد. طبقه اول بلیان با انواع پیتزا، مرغ سوخاری و ساندویچ و طبقه اول (زریر) با محیطی دلپذیر کافی شاپ، پذیرای میهمانان عزیز خواهد بود. در طبقه دوم نیز رستوران نوفل و کافی شاپ گیسیا خوراک مختلف ملل و کافی شاپ با محیطی آرام و پیتزای ایتالیایی را عرضه داشته اند. در طبقه سوم پشت بام مجموعه است، گرسیوز رستورانی باستانی که از آنجا شهر شطرنجی و باغ های به هم پیوسته شیراز زیر پایت گسترده می شود با انواع خوراک های باربیکیو. هفت خوان به عنوان یک مجموعه گردشگری تحت نظارت سازمان جهانگردی ثبت شده که بزرگترین هدفش "ادای دین به شیراز و عظمت مردمانش" است، مابه میزبانی شما در فضایی آکنده از آرامش افتخار می کنیم.

ساعت پذيرايي: 12 الـي 16 و 20 الي 24

آدرس:شیراز.بلوار جدید قران. نبش کوچه هفدهم

رستوران هفت خوان شیراز

 

 

 

خواندن 1397 بار